Prečo existujeme?

Našim poslaním je prinášať zákazníkom kvalitné športové oblečenie s dizajnom podľa vlastných predstáv.

Či ide o amatérskych športovcov, športových nadšencov alebo ľudí, ktorí sa jednoducho dobre cítia v športovom oblečení, pre všetkých vyrábame dresy, krátke nohavice, ale aj kompletné súpravy tou najkvalitnejšou technikou z prvotriednych látok. V našom oblečení sa zákazník cíti pohodlne pri akomkoľvek výkone.

Ku kvalitnej výrobe sa pridáva aj jedinečný dizajn. Každý dres vieme vyrobiť na mieru podľa vlastného návrhu nášho zákazníka. Dres sa tak stáva unikátnym kúskom oblečenia pre svojho majiteľa aj okolie.

Kam sa chceme dostať?

Chceme byť prvou voľbou zákazníka pri výbere kvalitného športového oblečenia a vždy mu ponúknuť čosi navyše.

Keď si zákazník bude vyberať športové oblečenie, ktoré splní všetky jeho očakávania, spomenie si na nás. Budeme mu ponúkať komfortné a moderné dresy, garantovať vysokú kvalitu výroby, techniku šitia i úroveň potlače, ktorá nevybledne ani po niekoľkých praniach.

Osobným prístupom ku každému zákazníkovi a priateľskou komunikáciou získame jeho dlhodobú dôveru. Zabezpečíme, aby sa počas celého procesu nákupu cítil príjemne a odchádzal od nás vždy spokojný.

Ako sa tam dostaneme?

Poctivou prácou, ktorú charakterizuje osobný prístup, budovanie priateľských vzťahov a šírenie športového ducha.

Naše podnikanie je presiaknuté športovým duchom, nadšením a pohodou, ktorú chceme prenášať do každého stretnutia a komunikácie so zákazníkmi. Šport je naša vášeň a vyvoláva v nás len dobré pocity. Zákazník, ktorý si oblečie naše dresy, sa v nich bude cítiť rovnako.

Našou misiou je férový prístup, úcta ku konkurencii a nulová tolerancia korupcie. Chceme spolupracovať s ľuďmi, ktorí prijmú naše hodnoty a budú ich ďalej šíriť v mene našej spoločnosti.

Otváracie hodiny

HypeDress s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava

Po - Pi: 08:00 - 15:00 hod

Kontakt